امروزه تبلیغات یکی از اهداف مهم شرکت ها و تولید کنندگان به شمار می رود و این امر با توجه به پراکندگی مخاطبین در سطح کشور  مستلزم پتانسیل و هزینه و صرف وقت بسیار زیاد است حال با توجه به تعطیلات نوروز و هزینه بالا و محدودیت های موجود جهت سفر به کشور های توریستی خارجی پیشبینی میگردد مخاطبین خاصی که مد نظر ما هستند از سراسر ایران جزیره کیش و شهرهای شمالی کشور را به نسبت شهر های دیگر جهت سفر و اوقات فراغت خود انتخاب نمایند.که این مساله فرصت بسیار مناسبی است جهت معرفی مجموعه و محصولات شرکت ها و تولید کنندگان در جامعه آماری محدود تر با صرف هزینه و وقت کمتر. هرچند که با توجه به تجارب گذشته جریره کیش و شهر های شمالی همیشه در ایام نوروز با سیل جمعیتی از مسافر روبه رو بوده است ولی امسال با توجه به موارد یاد شده بالا پیش بینی، بیش از گذشته است.

شرکت تبلیغاتی آیینه تهران ویژن، پلن‌های ویژه‌ای جهت پروموشن و سمپلینگ و برگزاری ایونت برای ایام نوروز در نظر گرفته است.

با توجه به فرصت محدود در بازه زمانی ۱۷ الی ۲۰ روزه ایام نوروز باید در نظر داشت تیم های پروموت و لوکیشن ها کاملا هدفمند انتخاب شود تا بتوان در این بازه زمانی کوتاه بیشترین تاثیر را بر ذهن مخاطب داشته باشیم. 

با توجه به تجارب گذشته، برگزاری ایونت و مسابقه در شهرهای توریستی شمال و جنوب کشور همواره بسیار تاثیر گذار بوده و کمک بسیار شایانی در برند سازی و ماندگاری در ذهن مخاطب، ایجاد کرده است.

 

بالا