یوتیوب برای برندها امن‌تر شد

یوتیوب برترین و پربیننده ترین سرویس اشتراک ویدئو در جهان است و آمار نشان از آن دارد که برخی ویدئوهای این سرویس اشتراک ویدئو بازدیدهای میلیاردی داشته اند. حال به تازگی، با توجه به مشکلات امنیت برندها در این سرویس اشتراک ویدئو از Brandcast خود جهت گسترش GooglePreferd در سال جاری استفاده کرده (Google Preferd شبکه‌ی تبلیغاتی است که پخش فیلم‌های تبلیغاتی در آن صورت می‌گیرد).

[one-third-first]

بیلبورد های شهر تهران | آژانس تبلیغاتی آیینه تهران

لیست بیلبوردهای شهر تهران

[/one-third-first]

 

در همین راستا، اقدام به باز کردن Yotube TV در Google Preferd کرده و از این پس تبلیغ کنندگان می‌توانند کانال‌های TV را از طریق اشتراک ماهانه به وسیله‌ی گوگل ادوردز (Google Adwords) خریداری کنند.

موزیک ویدئوهای Univrsal، Sony و Vevo نیز در حال حاضر در Google Preferd در دسترس هستند و افزون بر این قرارداد خود را با Coachella برای سه سال دیگر تمدید کرد.

همچنین گوگل اقدام به تقویت Google Preferd کرده و، آن‌گونه که سوزان وجکیکی، مدیر اجرایی یوتیوب، می‌گوید، این امر راه را برای اعتماد بیشتر تبلیغ کنندگان به Google Preferd باز کرده است.

در همین راستا، السنر (Elsner)، یکی از مقامات یوتیوب، گفت: «از سال ۲۰۱۵ تا کنون ما هزینه‌های‌مان برای یوتیوب را افزایش داده‌ایم، به گونه‌ای که فقط در همین سال گذشته این هزینه‌ها ۳۰۰ درصد افزایش داشته‌اند.»

یوتیوب، در حال حاضر دارای ۱٫۸ میلیارد کاربر لاگ این شده است. وجکیکی می‌گوید در همین سال گذشته یوتیوب موفقیت‌های خوبی را تجربه کرده، از جمله حضور ۴۱ میلیون نفر در لایو استریم بیانسه یا ۵ میلیارد بازدید از موزیک ویدیوی Despacito.

وجکیکی در ادامه برای توضیح بیشتر در مورد YouTube TV و البته تبلیغ آن گفت که کاربران بیش از ۱۵۰ میلیون ساعت از ویدئوهای یوتیوب بازدید می‌کنند.

یکی از کانال ها برای بازاریابی به صورت عام یوتیوب و به صورت خاص ویدئو مارکتینگ است و در واقع استفاده از آن می‌تواند گامی بزرگ برای پیشبرد اهداف برند باشد.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا