تبلیغات بیلبورد و چند ترفند کار آمد در بازاریابی

تبلیغات بیلبورد امروزه یکی از حیاتی ترین پارامتر ها در رشد کسب و کار شما بازاریابی می باشد، کارآفرینانی که میخواهند کسب و کار موفقی داشته باشند باید در زمینه بازاریابی دانش خود را افزایش دهند.

در سال های اخیر برخی از افراد باهوش و با تجربه در بازار کار خود روش های موثر و کارآمد بازاریابی را به کار برده اند. بی شک شگفت زده خواهید شد اگر که بدانید این روش ها چقدر ساده و درعین حال هوشمندانه طراحی و اجرا می شوند.

در این مقاله لیستی از ده نفر برتر که در بازار کار خودشان موفقیت های بزرگ کسب کرده اند را نام می بریم و با روش هایی که این افراد برای شما پیشنهاد می کنند آشنا می شویم.

boost  در رسانه های اجتماعی

پست های خود در رسانه اجتماعی را افزایش دهید. البته این افزایش می بایست با یک نیروی تقویت کننده همراه باشد. از هر رسانه اجتماعی که گمان می کنید پیام شما را بیشتر منتشر می کند استفاده کنید. بر اساس آخرین برآوردها، فیس بوک تنها ۶ % از محتوای کسب و کار طرفداران خود را نشان می دهد. با افزایش محتوای اصلی، پیام را به دست افراد بیشتری خواهید رساند. اگر شما بیش از ۱۰۰ دوست در صفحه فیس بوک خود داشته باشید با فشردن دکمه ” boost ”  در پایان هر پست دیده می شوید. به این ترتیب شما با کمتر از ۳۰ دلار امکان این را پیدا می کنید که پیامتان را به سمع و نظر هزاران کاربر برسانید.

Rob Wellman مدیرعامل شرکت Social 5

سرعت عمل در انجام بارگیری اطلاعات

اطلاعات و داده ها را بارگیری کنید. حتما در نظر داشته باشید که سرعت عمل در این روش نقش مهمی دارد.

تبلیغات در فیس بوک یکی از ارزان ترین CPM  ها در بازاریابی های آنلاین است. این روش مرقوم به صرفه امکان تست بازده تبلیغاتی در زمان حال را به شما می دهد. از این ابزار قدرتمند جهت ایجاد صد ها آگهی و تغییر یک عنصر در هر آگهی می توان استفاده کرد. به سرعت می توان همه اطلاعات را در بانک اطلاعاتی کنترل کرد. این روش بازده شما را دو برابر می کند.

Kyle Ivins یکی از بنیانگذاران آژانس  Envolve

باز خوانی و تعامل

مسائل مرتبط با کسب و کارتان را به خوبی بیاموزید. نیازی نیست در بازار کار شعار بدهید. بیشتر سعی داشته باشید که ارتباطات خود را با مشتریان و افراد موجود در بازار کار بیشتر کنید. صحبت کردن و تعامل با بازار کار شما را به یک رهبری موفق نزدیک ترمی کند.

Jason Barberیکی از بنیانگذاران Friendemic

تبلیغات

تبلیغات، تبلیغات، تبلیغات. شما می توانید در زمینه تبلیغات بیلبورد کسب و کارتان تحقیق کامل و دقیقی داشته باشید.  به نحوی که با یک کلیک دیده شوید. به عنوان نمونه گوگل یک روش تبلیغ موثر است. چرا که فقط در یک شهر نیست. به ازای هر کلیک هزینه در بردارد ولی تبلیغات شما جهانی می شود.

موتورهای جستجوی بسیار هستند که می توانند به شما کمک کنند. به عنوان نمونه موتورجستجوی ” Bing ” نتایج خوبی برای  کسب و کارهایی که در زمینه boomer کودک فعالیت دارند ارائه می دهد. شما می توانید از گوگل یا موتورجستجوهای دیگر اطلاعات کسب کرده و از آن ها بهره مند شوید.

Jacob Baadsgaard

در هر کلمه کلیدی یک تبلیغ

در صورتی که بتوانید از کلمات کلیدی استفاده کنید، شما با هر کلمه یک تبلیغات بیلبورد کرده اید. استفاده از کلمات کلیدی در یک آگهی سطح تبلیغ شما را بالا خواهد برد. به آگهی های موجود در بازار بیشتر دقت کنید. گروه های تبلیغاتی خاصی هستند که فقط با یک کلمه کلیدی هدف را نشانه گیری می کنند. به این ترتیب با دو یا سه تبلیغ به یک کلمه کلیدی دست پیدا می کنند. این کار تبلیغ شما را خاص خواهد کرد.

Scott Coheمدیر عامل شرکت ۱۸۰Fusion

ارزش واقعی را پیدا کنید

در حال حاضر بزرگترین مسئله در رسانه ها و روابط عمومی این است که مطبوعات و البته مشتریان خاصشان، بیشتر علاقمند به بالا بردن ارزش اطلاعات می باشند. تا این که بتوانند در یک دوره یا یک منطقه موفقیت کسب کنند. شما می بایست به عنوان یک فردی که در بازاریابی موفق است تنها به فکر نیازهای یک دسته از خوانندگان خود نباشید و فقط نظر آن ها را جلب نکنید. بلکه به موفقیت های بالاتر و بیشتر بیاندیشید و ارزش واقعی محتوای کارتان را همواره در نظر بگیرید.

کیریل اسنپ کنر  Snapp Conner PR

یک جمله تاثیر گذار

این فیلد کاملا واضح و مشخص است اما معمولا توسط کارآفرینان نادیده گرفته می شود. شما می بایست بتوانید کسب و کار خود را به خوبی در یک جمله توضیح دهید. این کار نباید هیچ استثنایی را در بر گیرد.

  Harrison Weberروزنامه نگار و ویراستار روزنامه  VentureBeat

شناخت کامل رقبا

با کمک google alerts نام تجاری رقبای خود را پیدا کنید. شناسایی کنید که در چه زمینه ای و در کجا کسب و کار دارند. اگر بتوانید زمینه ای پیدا کنید که نام شما هم در کنار آن ها ذکر شود به موقعیت مناسبی دست پیدا کرده اید. بسیاری از سردبیران و روزنامه نگاران با جستجوی یک برند به دنبال نمونه های مشابه هم می روند. شما می توانید همان نمونه مشابه باشید.

Nathan Tanner –  Insights of Foxtail

اصلاح موضوع و کلمه اصلی

موضوعات موجود را اصلاح کنید. شما در بازاریابی به کمک ایمیل فقط به یک کلمه کارآمد نیاز دارید. با کاهش خطوط موضوعی به کلمه موثر دست می یابید. آن کلمه می بایست هم کنجکاوی را تحریک کند و هم پیام شما را به خوبی انتقال دهد.

Tyler Dixonمدیر بازاریابی  SpinGo

تبلیغات در فضای باز

محدود فکر نکنید. به خارج از محدوده ها  نیز بیاندیشید. زمانی که با بودجه تبلیغات بیلبورد می کنید به خوبی می توانید خلاقیت به کار گیرید. افرادی هستند که با پرداخت یک تبلیغ در یکی از تبلیغات بیلبورد مناطق بسیار پر رفت و آمد شهر، فروش خوبی از آن آگهی به دست می آورند.

Matt Frisbieمدیرعامل  ChiefMO

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا