هیلتون مشتری مداری به سبک آن؛ چگونه تجربه یک اقامت بی‌نظیر را با تکنولوژی برنامه ریزی کنیم؟

هیلتون، چگونه یک هتل ۹۸ ساله ، بعد از گذشت این همه سال همچنان جز شرکت های برتر و موفق جهان است ؟!

هدف شرکت هتل هیلتون برای استفاده از تکنولوژی، گشودن قفل های بسته و کسب رضایت مشتریان است. این شرکت با یک برنامه بر روی تمامی این گزینه های حکومت می کند.

برند هیلتون همواره تلاش میکند تا با ارتباط با مشتریان و شناخت عادات و نیاز های آنها و براورده کردن انها در زمان اقامتشان در مجموعه هتل های هیلتون نام تجاری این برند را در صدر جدول هتل داری قرار دهد.در نتیجه نام تجاری هتل هیلتون، به مشتریانش این اجازه را می دهد تا از تجربه های عالی همراه با تکنولوژی به روز لذت ببرند. این شرکت استفاده از تکنولوژی را برای مردم آسان می کند تا تجربه راحت تری را کسب کنند.

هتل هیلتون با برنامه ریزی که نامش را ” قهرمان ” نامید، توانست از چالش ۱۴ مارک که بین ۵۰۰۰ هتل انجام شد مارک خود را به نقطه موفقیت برساند.

هتل هیلتون توانست در صنعت دیجیتال به پلت فرم های یوزرفرندلی خود مشتریان را راضی نگه دارد درنتیجه هر مشتری خود به عنوان یک عنصر موثر در تبلیغ برای برند فعالیت میکند و خود یک بازاریاب مستقل محسوب میشود.

کنترل اینترنتی تمامی اتاق ها و نقشه هتل

مشتریانی که سایت هتل هیلتون را استفاده می کنند، به دنبال یک تجربه جدید و گسترده هستند. بیشتر افرادی که این تجربه را پیدا می کنند هرگز نمی خواهند آن را از دست بدهند. این سبب می شود که یک برنامه تلفن همراه خوب به یک تکنولوژی همراه تبدیل شود. این برنامه ها که برای کسب تجارب بهتر راه اندازی می شوند علاوه بر برآورده ساختن نیازها می بایست یک آینده نگری دقیق نیز داشته باشد.

در حال حاضر برنامه هتل هیلتون جهت دو سال آینده، اتاق های خود را رزو می کند. میهمانان می توانند اتاق خود را انتخاب کرده و یک روز قبل از اقامت آن را کنترل کنند.

کنترل اینترنتی اتاق ها از طریق این برنامه به شما اجازه می دهد که جنس کف اتاق خود را انتخاب کنید. آیا می خواهید نزدیک به یک تریلر یا دستگاه یخ ساز باشید ؟ می خواهید دور از آسانسور ساکن شوید ؟ و بسیاری امکانات دیگر.

هتل هیلتون به میهمانان این امکان را می دهد که طبق نقشه گوگل اتاق مورد نظر خود را نسبت به خیابان یا پارک دلخواهشان انتخاب کنند. و این که پنجره اتاق رو به کدام خیابان باز شود نیز از گزینه هایی است که میهمانان می توانند در انتخاب آن دخیل باشند.

این مسئله در مورد اتاق هایی که دید خوبی ندارند و یا به سقف پارکینگ مشرف هستند بسیار وسوسه برانگیز است.

همچنین گزینه بعدی که میهمانان را کمک می کند، این است که گوشی های هوشمند به عنوان کلید دیجیتال اتاق کار می کند. و با دریافت برنامه مورد نظر می توانید به راحتی این کار را انجام دهید.

این ویژگی های مثبت که بسیار مورد توجه هستند در یکی از مطالعات دانشگاهی در سال ۲۰۱۳ نشان می دهد که در انتخاب هتل توسط میهمانان تاثیر گذار بوده است. و یک صرفه جویی ۵ دقیقه ای برای مشتری سبب افزایش ۵۰ درصدی رضایتمندی مشتریان می شود.


گفتگوی زنده

هتل هیلتون نزدیک به یک قرن است که در مهمان نوازی پیش رو بوده است و جوایز مختلفی کسب کرده.

این هتل در حال حاضر ” گفتگوی زنده ” را ارائه می دهد. تا مشتریان بتوانند در حالی که در اتاق خود اقامت دارند وسایلی که مورد نیازشان هست را دریافت کنند. به این صورت که با یک چت زنده اقلام مصرفی مانند حوله اضافی یا بالشت و . . . را دریافت می کنند.

این مورد قبل از اقامت در هتل هنگام رزرو اتاق نیز به راحتی امکان پذیراست.

هتل برنامه دیگری دارد که با نام تجاری هتل به عنوان یک شخصیت زنده در بدو ورود میهمان به اتاقشان به وسیله تلویزیون با نام میهمان خوشامد گویی می کند.

کولپین در طی نشست هایی که بر روی نام هتل در سال ۲۰۱۷ داشته است صدای خودی را به عنوان صدای هیئت مدیره به این خوش آمد گویی اضافه کرده است. و تصمیم دارد که با اطلاعات شخصی مشتریان، بخش هایی را به شخصی سازی اختصاص دهد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا